Sonda

Które zajęcia lubisz najbardziej?
 

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Odwiedziło nas

darmowe statystyki strony
Start Przybory fitness
Przybory fitness PDF Drukuj

Na naszych zajęciach stosujemy różnorodne przybory, które uatrakcyjniają ćwiczenia i podnoszą ich efektywność. Oto charakterystyka przyborów, którymi dysponujemy i które regularnie wplatamy w strukturę zajęc:

Taśmy Dyna band

dyna band

Dyna band to taśma lateksowa, idealna do zajęć wzmacniających. Dzięki oporowi taśmy skutecznie wzmacniamy i wyrzeźbimy mięśnie zewnętrzne oraz głębokie całego ciała. Mięśnie nabierają siły i wytrzymałości. Dzięki nim odbudowuje się funkcje mięśni i stawów, dlatego mają zastosowanie również w rehabilitacji. Zajęcia odpowiednie dla osób w różnym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej.

Hantle i oxygen ball
hantle

to specjalne przybory - obciążenia, które umożliwiają wykonanie ruchu dowolnego, trójwymiarowego. Włączają do pracy wiele różnych mięśni, które pracują jako stabilizatory. Dzięki temu szybciej wzrasta siła całego ciała oraz jego sprawność. Znacznie urozmaicają ćwiczenia i sprawiają, że wykonywany ruch jest skuteczniejszy.

Flexi bar

alt

Ćwiczenia z Flexi barem znacznie wzmacniają mięśnie tułowia, w krótkim czasie stabilizując kręgosłup, usprawniając postawę.  Podczas ćwiczeń pracują przede wszystkim mięśnie głębokie obręczy barkowej, głębokie i powierzchniowe prostowniki grzbietu, a także proste i skośne mięśnie brzucha oraz mięśnie dna miednicy.

To jedno z tych urządzeń fitness, które nie tylko urozmaicają zajęcia, ale zapewniają bardzo  intensywny trening. Flexi-Bar to 160-centymetrowy drążek, zakończony dwoma ciężarkami, z kauczukowym uchwytem pośrodku. Osoba ćwicząca wprowadzając go w drganie,  zmusza swój organizm do pokonywania powstałej  w wyniku wibracji siły odśrodkowej. W tym celu muszą być aktywowane nawet najbardziej ukryte włókna mięśniowe. 

Kontakt

Krzysztof
tel:

503026942,

503026941

Miejsce zajęć:

- Radymno

ul. Lwowska 20